Кружна пила – циркулар 185mm Emtop ECSW1852
document.addEventListener('DOMContentLoaded', function() {
  function updateGalleryPosition() {
    const gallery = document.querySelector('.brxe-product-gallery');
    if (gallery) {
      if (window.innerWidth <= 768) {
        gallery.setAttribute('data-pos', 'bottom');
      } else {
        gallery.setAttribute('data-pos', 'left');
      }
    }
  // Initial check
  updateGalleryPosition();
  // Update on window resize
  window.addEventListener('resize', updateGalleryPosition);
});
5% попуст за online нарачки, независно од начинот на плаќање!
Производител: EmtopШифра на производ: 031265
4.171,01 ден
3.962,45 ден
Погледни Спецификација
Garancija: {post_terms_pa_garancija}
Moguć datum preuzimanja:{post_terms_pa_moguc-datum-preuzimanja}
Достава: 2-5 дена
2 на залиха
Купи со еден клик
Нарачај online, а плати offline.
Opcije placanja
Електрична кружна пила со прилагодлива длабочина на сечење и агол. Доаѓа со сечило од 185 mm и сет резервни четки.
Критики
Сè уште нема рецензии
Додај рецензија
Кружна пила - циркулар 185mm Emtop ECSW1852 Кружна пила - циркулар 185mm Emtop ECSW1852
Оценка*
0/5
* Rating is required
Вашата рецензија
* Review is required
Име
* Name is required
Додај фотографии или видео на твојата рецензија
Тежина 4,8 кг
Бренд Emtop
Гаранција 3 години
Моќност-потрошувачка 1400 W
Вид на пила циркулар – електричен
Број на вртежи 4800 rpm
Дијаметар на дискот 185 mm
Внатрешен дијаметар 20 mm
Пазарување со 1 клик
ИмеЦенаСлика на производот
Dostava: 2-5 дена
Цена за испорака:
Filteri
Апликација за кредит
Informacije za zahtjev za kredit:
Odabrani proizvod:
{post_terms_pa_snaga-motora:plain}
Достава: 2-5 дена
5%