Батериска реципрочна пила ELRS202108 Emtop
document.addEventListener('DOMContentLoaded', function() {
  function updateGalleryPosition() {
    const gallery = document.querySelector('.brxe-product-gallery');
    if (gallery) {
      if (window.innerWidth <= 768) {
        gallery.setAttribute('data-pos', 'bottom');
      } else {
        gallery.setAttribute('data-pos', 'left');
      }
    }
  // Initial check
  updateGalleryPosition();
  // Update on window resize
  window.addEventListener('resize', updateGalleryPosition);
});
5% попуст за online нарачки, независно од начинот на плаќање!
Производител: EmtopШифра на производ: 035434
3.083,00 ден
2.928,85 ден
Погледни Спецификација
Garancija: {post_terms_pa_garancija}
Moguć datum preuzimanja:{post_terms_pa_moguc-datum-preuzimanja}
Достава: 2-5 дена
27 на залиха
Купи со еден клик
Нарачај online, а плати offline.
Opcije placanja
Батериска реципрочна пила ELRS202108 Emtop на која може да се користат сите 20V литиумски батерии од Emtop. Како додаток со неа доаѓаaт 1 нож за метал и 1 нож за дрво. *Напомена: Машината е без батерија и полнач. На неа одговараат сите 20 V (P20S) Emtop
Критики
Сè уште нема рецензии
Додај рецензија
Батериска реципрочна пила ELRS202108 Emtop Батериска реципрочна пила ELRS202108 Emtop
Оценка*
0/5
* Rating is required
Вашата рецензија
* Review is required
Име
* Name is required
Додај фотографии или видео на твојата рецензија
Тежина 1,75 кг
Бренд Emtop
Гаранција 3 години
Вид на пила реципрочна пила – батериска
Број на вртежи 0- 2800 rpm
Капацитет на сечење Метал: 12 mm ; Дрво: 210 mm
Напон на батерија 20 V
Потекло Кина
Пазарување со 1 клик
ИмеЦенаСлика на производот
Dostava: 2-5 дена
Цена за испорака:
Filteri
Апликација за кредит
Informacije za zahtjev za kredit:
Odabrani proizvod:
{post_terms_pa_snaga-motora:plain}
Достава: 2-5 дена
5%