Батериска пила Greenworks GD40CS18K + батерија + полнач
document.addEventListener('DOMContentLoaded', function() {
  function updateGalleryPosition() {
    const gallery = document.querySelector('.brxe-product-gallery');
    if (gallery) {
      if (window.innerWidth <= 768) {
        gallery.setAttribute('data-pos', 'bottom');
      } else {
        gallery.setAttribute('data-pos', 'left');
      }
    }
  // Initial check
  updateGalleryPosition();
  // Update on window resize
  window.addEventListener('resize', updateGalleryPosition);
});
5% попуст за online нарачки, независно од начинот на плаќање!
Производител: GreenworksШифра на производ: 019679
Погледни Спецификација
Garancija: {post_terms_pa_garancija}
Moguć datum preuzimanja:{post_terms_pa_moguc-datum-preuzimanja}
Барање за нарачка
Нарачај online, а плати offline.
Opcije placanja
Greenworks GD40CS18 е моќна, но лесна моторна пила со меч од 35 см. Напојувана од напредна 40V литиум-јонска батерија која комбинира компактен дизајн со моќни перформанси, како дел од семејството 40V, батеријата може да се користи во која било друга достапна алатка, нудејќи целосна флексибилност и практичност.
Критики
Сè уште нема рецензии
Додај рецензија
Оценка*
0/5
* Rating is required
Вашата рецензија
* Review is required
Име
* Name is required
Додај фотографии или видео на твојата рецензија
Тежина 3,81 кг
Димензии 44 × 24 × 22,5 cm
Тип на батерија G-MAX 40V (4Ah)
Моќност на моторот 1800 W
Должина на мечот 40 cm (16")
Стапка на ланецот 3/8"
Брзина на ланецот 20 m/s
Ширина на жлебот 0, 05"
Работа со полна батерија 20-50 min
Ниво на вибрации 4.9 m/s2
Резервоар за масло 0.18 l
Гаранција 3 години
Бренд Greenworks
Пазарување со 1 клик
ИмеЦенаСлика на производот
10.450,00 ден
Dostava: 2-5 дена
Цена за испорака:
250,00 ден
Filteri
Апликација за кредит
Informacije za zahtjev za kredit:
Odabrani proizvod:
{post_terms_pa_snaga-motora:plain}
Барање за нарачка
5%