Батериска осцилирачка убодна пила DJV180ZX
document.addEventListener('DOMContentLoaded', function() {
  function updateGalleryPosition() {
    const gallery = document.querySelector('.brxe-product-gallery');
    if (gallery) {
      if (window.innerWidth <= 768) {
        gallery.setAttribute('data-pos', 'bottom');
      } else {
        gallery.setAttribute('data-pos', 'left');
      }
    }
  // Initial check
  updateGalleryPosition();
  // Update on window resize
  window.addEventListener('resize', updateGalleryPosition);
});
5% попуст за online нарачки, независно од начинот на плаќање!
Производител: MakitaШифра на производ: 037191
11.950,00 ден
11.352,50 ден
Погледни Спецификација
Garancija: {post_terms_pa_garancija}
Moguć datum preuzimanja:{post_terms_pa_moguc-datum-preuzimanja}
Достава: 2-5 дена
2 на залиха
Купи со еден клик
Нарачај online, а плати offline.
Opcije placanja
*Напомена: Производот е без батерија и полнач. На него одговараат сите 18 V LXT Makita батерии и полначи.
Критики
Сè уште нема рецензии
Додај рецензија
Батериска осцилирачка убодна пила DJV180ZX Батериска осцилирачка убодна пила DJV180ZX
Оценка*
0/5
* Rating is required
Вашата рецензија
* Review is required
Име
* Name is required
Додај фотографии или видео на твојата рецензија
Тежина 3 кг
Димензии 27,5 × 7,3 × 20,8 cm
Бренд Makita
Гаранција 3 години
Напон 18 V LXT
Компатибилни батерии 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
Должина на одот 26 mm
Удари во минута 0 – 2.600 min-1
Капацитет на сечење Дрво: 135 mm, Метал: 10 mm, Алуминиум: 20 mm / под агол Л/Д: 45 – 45 º
Пазарување со 1 клик
ИмеЦенаСлика на производот
Dostava: 2-5 дена
Цена за испорака:
Filteri
Апликација за кредит
Informacije za zahtjev za kredit:
Odabrani proizvod:
{post_terms_pa_snaga-motora:plain}
Достава: 2-5 дена
5%